Item # 990367958
Ends Jun 03
Prices may vary in club and online
How do you want your item?
Freight shipping
Columbus, 43215
Return or replace anytime.
Smart summary
Generated by AI
  • Versatile Outlets: Control panel includes two 20A 120V, one 30A 120V, one 30A 120/240V, one 50A 120/240V receptacles, and two 5V USB-A ports.